O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Sobota, 4 Kwiecień 2020 r. Imieniny: Benedykta, Izodory, Wacławy

Co nowego?

Sun - Sun

Kolejna nowa pozycja w Staubgold: australijska nadzieja pop: SUN z Sydney publikuje na na kolońskim do niedawna (teraz już berlińskim) labelu ich długo oczekiwany debiutancki album. SUN to niezwykły duet: renomowany eksperymentujący muzyk Oren Ambarchi i producent studyjny Chris Townend. Podkreśleniem ich muzycznego pochodzenia jest format ich debiutu: podwójne CD i LP, gdzie na drugim krążku znajdziemy remixy każdego z utworów z płyty, autorstwa samej śmietanki międzynarodowej sceny elektronicznej: Pluramon (czyli Marcus Schmickler), Hrvatski, Rafael Toral, Mapstation (Stefan Schneider z To Rococo Rot), Christoph Heemann, Pimmon, Tom Recchion i Voice Crack.
W swojej ojczyźnie, Australii, gdzie album ukazał się nieco wcześniej zespół zebrał pełne euforii oddźwięki z mediów: "The melodic and harmonic strength of the Beach Boys if they were backed by Tortoise or Low. Endless rewards are to be found" (Juice Magazine) Rzeczywiście, piosenki SUN płyną z prostotą i ciepłem z głośników. prawdziwe popowe marzenie do wyciągnięcia się i zatopienia... Przedsmak dał już przebojowy "Reach for the sky", opublikowany na ostatniej przekrojowej składance Staubgoldu "Music Out Of Place"
Oren Ambarchi wydawał swoje niesamowite eksperymenty gitarowo-elektroniczne w takich labelach jak Touch, Staubgold czy Tzadik i grał z tak róznymi muzykami jak: Fennesz, Otomo Yoshihide, Keith Rowe i Phill Niblock. Producent studyjny Chris Townend wyprodukował nagrania bardzo popularnej w Australii grupy Kiss My Poodle's Donkey i współpracował we własnym studio min. z Portishead.
Reakcje prasy niemieckiej: "Wzruszające melodie, jakie chętnie napisałby sam Ennio Morricone" (MUSIKEXPRESS) "Wschód słońca na australijskiej pustyni" SÜDDEUTSCHE ZEITUNG "Wszystkie utwory z tego albumu oddychają rozległością australijskich krajobrazów" (SPEX) "Top!" (DE:BUG)

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Gusstaff Records.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 10.09.2003

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020