O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Poniedziałek, 20 Styczeń 2020 r. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Co nowego?

The Beatles - All Together Now (DVD)

Dokument "All Together Now" został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność, która miała okazję podziwiać go na festiwalach filmowych w Ameryce Północnej, w tym m.in. na renomowanym festiwalu Amerykańskiego Instytutu Kinematografii Silverdocs w Waszyngtonie.
Gazeta Washington Post zauważyła wtedy, że film "All Together Now", według jej recenzentów, "sięga do samego serca widowiska LOVE". Magazyn Rolling Stone nie szczędził zaś pochwał pod adresem porywającego stylu wizualnego filmu oraz "wielu wnikliwych wywiadów" w nim zawartych.
Pokazy "All Together Now" zostały odebrane równie pozytywnie na festiwalu Cinevegas w Las Vegas.
Film dokumentalny "All Together Now" opowiada historię unikalnej współpracy między Beatlesami a Cirque du Soleil, która w 2006. roku zaowocowała stworzeniem imponującego widowiska scenicznego LOVE.
"All Together Now" wiernie opisuje proces powstawania projektu LOVE, który narodził się z przyjaźni pomiędzy Georgem Harrisonem i założycielem Cirque du Soleil, Guyem Laliberte. George zauważył, że wyjątkowe pomysły Cirque du Soleil oraz muzykę Beatlesów można z powodzeniem połączyć w coś kompletnie nowego i oryginalnego.
Reżyser filmu, Adrian Wills, spędził wiele dni podróżując pomiędzy Londynem, Montrealem oraz Las Vegas, nagrywając pierwsze spotkania Cirque du Soleil z zespołami kreatywnymi Apple Corps Ltd.
Na "All Together Now" zobaczymy między innymi Sir Paula McCartneya, Ringo Starra, Yoko Ono Lennon i Oliwię Harrisom dyskutujących o nietuzinkowych sposobach zaprezentowania muzyki Beatlesów.
Wszystkie wczesne etapy tworzenia projektu LOVE zostały uwiecznione na taśmie wideo. Nagrano również pierwsze próby w teatrze Mirage Hotel w Las Vegas, który później został całkowicie przebudowany. Zainstalowano w nim jedyny w swoim rodzaju system nagłośnienia i złożoną, okrągłą scenę - tylko po to, aby można było wystawić w nim przedstawienie LOVE.
Reżyserowie muzyczni spektaklu, Sir George i Giles Martin nie odstępowali zespołu kreatywnego Cirque du Soleil na krok, a także blisko współpracowali z aktorami i ekipą zakulisową.
Oprócz ról w głównym filmie "All Together Now", George i Giles Martin, wspólnie z inżynierem Paulem Hicksem, pojawiają się również w dokumencie "Changing the Music" - zakulisowym spojrzeniu z fascynującą głębią ukazującym jak powstawała muzyka LOVE i z jakimi wyzwaniami wszyscy musieli się zmierzyć.
DVD "All Together Now" wraz z dodatkami zapewnia wgląd w kreatywne umiejętności oraz w pasję, jaką włożono w zrobienie prekursorskiego projektu LOVE.
Zawartość DVD:
Dokument "All Together Now" (84:00)
Dodatki:
- "Changing The Music" (22:00): zakulisowe spojrzenie na produkcję muzyczną "LOVE".
- "Music In The Theatre" (09:00): proces tworzenia niepowtarzalnego projektu audio w spektaklu "LOVE".
- "Making 'LOVE'" (10:00): przepustka za kulisy, dzięki której możemy przyjrzeć się projektowi "LOVE" od strony artystycznej - kostiumom, rekwizytom, obrazom na ekranie i sposobowi użycia głosów Beatlesów w produkcji scenicznej "LOVE" oraz na jej ścieżce dźwiękowej.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 14.10.2008

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020