O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 24 Styczeń 2020 r. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Co nowego?

Sarah Brightman - Symphony

Sarah jest pionierką w przekraczaniu i zacieraniu granic pomiędzy głównymi nurtami muzycznymi - od popu i broadwayowskich szlagierów po klasykę i arie operowe.
Wokalistka utorowała też drogę do sławy i popularności takim śpiewakom eksperymentującym z wieloma stylami muzycznymi jak Andrea Bocelli, Il Divo, czy Josh Groban.
Najnowsza płyta Sarah zatytułowana "Symphony" będzie pierwszym studyjnym albumem artystki od 2003 roku. Wyprodukowana przez wieloletniego współpracownika Sarah Franka Petersona dzięki swej różnorodności ma szansę trafić zarówno do fanów artystki z czasów jej występów w musicalu "Upiór w operze" oraz światowego przeboju "Time to Say Goodbye", jak i do wielbicieli współczesnych eksperymentów Sarah z rockiem symfonicznym i taneczną elektroniką.
Na nowym albumie znajdziemy między innymi piękne ballady ("Symphony", "Fleur du Mal") i epickie przeboje rockowe ("I Will Be with You"), ale także interpretację utworu "Jupiter" pochodzącego z suity Holsta "Planety", czy włoską wersję piosenki Faith Hill "There You'll Be" zatytułowaną "Sarai Qui".
W duetach na albumie usłyszymy całą plejadę słynnych wokalistów, od Andrei Bocellego w "Canto Della Terra", czy meksykańskiego tenora Fernanda Limy w znanym temacie przewodnim z telenoweli "Pasi?n", po Paula Stanley'a z Kiss w utworze "I Will Be with You (Where the Lost Ones Go)".
W Polsce ukaże się rozszerzona wersja płyty "Symphony", na której usłyszymy znakomity duet "I Will Be With You (Where The Lost Ones Go)" w wykonaniu Sarah Brightman i Andrzeja Lamperta - na co dzień związanego z zespołem PIN.
Umiejętności wokalne piosenkarza spotkały się ze znakomitą opinią Sarah, Artystka komentuje:
"I Will Be With You" to piosenka, która dla wokalisty jest prawdziwym wyzwaniem. Trzeba mieć naprawdę dużą skalę by okiełznać ten utwór! Andrzej sięga tutaj wyżyn - w jego wykonaniu piosenka jest przesycona wielkimi emocjami i uczuciem. To zdecydowanie głos na światowym poziomie i jestem bardzo zadowolona z rezultatu nagrania."
Polska jest do tej pory jedynym krajem, który uzyskał akceptację Artystki na wydanie wzbogaconej o dodatkowy duet wersji albumu.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 29.04.2008

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020