O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Poniedziałek, 20 Styczeń 2020 r. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Co nowego?

Freddie Mercury - The Very Best Of Freddie Mercury solo

Podwójne CD "The Very Best of Freddie Mercury Solo" i podwójne DVD "Lover of Life, Singer Of Songs" - premiera 4 września 2006.
"Nie chcę zmieniać świata. Najważniejsze jest dla mnie szczęście, a kiedy jestem szczęśliwy widać to w mojej pracy. W końcowym rozrachunku wszystkie błędy i wykręty biorę na siebie. Lubię być wobec siebie uczciwy, być po prostu sobą, i w ciągu tych lat, które mi pozostały chcę żyć pełnią życia i świetnie się bawić. No i proszę bardzo, masz to na taśmie. Wykorzystaj. Jeszcze chwila, a wpadnę w szał wywiadów. Ile ci jeszcze tego zostało? Skończmy już. Zaczyna mnie to nudzić."
Gdyby Freddie Mercury żył, 5. września tego roku miałby 60 lat i bez wątpienia wyprawiłby jeszcze bardziej wymyślne przyjęcie urodzinowe niż zazwyczaj. Freddie słynął bowiem z organizowania imprez, które co roku z zapałem szykował i z których każda tworzyła legendę wokół wyjątkowego życia i kariery artysty.
Freddie Mercury większość swojej energii twórczej wkładał w pochłaniający go niemalże całkowicie projekt Queen, jednakże jego apetyt na muzykę był tak ogromny, że część jego pomysłów nie mieściła się w ramach wyznaczanych przez zespół. Wtedy to właśnie Freddie realizował się w nowym świecie solowych przedsięwzięć.
Na podwójnym CD "The Very Best of Freddie Mercury Solo" * znajdą się na nim przede wszystkim piosenki z okresu, gdy Freddie wkładał swą niewyczerpaną miłość do muzyki w nowe projekty, czasem bardzo osobiste, a czasem opierające się na współpracy z kompozytorami i wykonawcami, którzy podsycali jego wyobraźnię. Na pierwszej płycie znajdziemy, z paroma wyjątkami, głównie piosenki w oryginalnych wersjach nagraniowych, natomiast druga płyta stanowi zestaw białych kruków oraz nowych, niepublikowanych wcześniej remiksów. Ponad połowa tych utworów to nowe remiksy z 2006 roku.
W hołdzie pasji Freddiego do muzycznych eksperymentów i jego miłości do muzyki tanecznej, specjalnie z myślą o tym wydawnictwie, kilka jego najlepszych nagrań oddano w ręce najbardziej utalentowanych światowych DJ-ów: Pixel82, The Glimmers, George Demure, Sunshine People, Rank 1, Star Rider, No More Brothers i The Egg. Wszyscy otrzymali pozwolenie stworzenia z oryginalnych nagrań Freddiego czegoś własnego, unikalnego i nieprzewidywalnego w stylu i brzmieniu.
Ukazujące się równolegle z płytą CD podwójne DVD "Lover of Life, Singer Of Songs" zawierać będzie dokument "The Untold Story", nakręcony przez DoRo, ekipę filmową Rudiego Dolezal i Hannes Rossacher, którzy z Queen i z Freddim pracowali ponad dziesięć lat. Film ten to podróż w czasie, dokument śledzi życie Freddiego począwszy od dnia urodzin 5 września 1946 roku w szpitalu rządowym w Zanzibarze, poprzez lata szkolne w Indiach, robotnicze przedmieścia londyńskiej bohemy lat sześćdziesiątych, aż po kolejne 20 lat niesłychanego, ogromnego sukcesu.
Drugi dysk DVD to krążek zatytułowany "Singer Of Songs" zawierający solowe klipy artysty.
Podwójne CD "The Very Best of Freddie Mercury Solo" i podwójne DVD "Lover of Life, Singer Of Songs" premiera 4 września 2006.
"...Nie lubię moich sterczących zębów. Zamierzam je sobie poprawić, ale ciągle nie mam kiedy. Poza tym... wyglądam super."
Freddie
* Podwójne CD "The Very Best of Freddie Mercury Solo" dostępne będzie w sprzedaży tylko do końca roku 2006. Od roku 2007 płyta zostanie zastąpiona wersją 1CD, nie zawierającą dysku z remiksami.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: EMI Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 05.09.2006

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020