O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 5 Grudzień 2019 r. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Co nowego?

Szymon Wydra & Carpe Diem - Powołanie

Zespół, którego założycielem był Szymon Wydra, oficjalnie zapoczątkował swoją działalność we wrześniu 1992 roku. W latach 1992-2000 zespół wystąpił na licznych festiwalach i przeglądach regionalnych i ogólnopolskich zdobywając tam nagrody i wyróżnienia. W 2000 roku krytycy Gazety Wyborczej zaliczyli zespół do dwudziestu najlepiej zapowiadających się wykonawców na polskiej scenie muzycznej. Przełomowym momentem w karierze był udział Szymona Wydry w pierwszej edycji programu Idol w 2002 roku, gdzie zajął trzecie miejsce. Kilka miesięcy później ukazał się pierwszy album grupy "Teraz wiem", z którego pochodzą przeboje: "Teraz wiem" i "Pozwól mi lepszym być". W 2005 roku zespół wydał drugą płytę "Bezczas", promowaną przez single: "Życie jak poemat" i utwór tytułowy. Album zyskał status złotej a wkrótce potem platynowej płyty. W 2007 roku, na 15-lecie istnienia zespołu, ukazała się trzecia płyta "Remedium". Album promowały single: "Jak ja jej to powiem" i "Całe życie grasz". Płyta "Remedium" również szybko pokryła się złotem.
Czwarta płyta płyta, utwierdzi z pewnością wszystkich fanów w tym, że zespół Szymon Wydra & Carpe Diem ma "Powołanie" do tworzenia muzyki! Album promuje utwór "Będę sobą"!
Zespół tak mówi o nowym wydawnictwie:
Jeśli Carpe Diem nie jest Wam obce, znajdziecie tu wszystko, co przez osiemnaście lat istnienia zespołu stało się naszym znakiem rozpoznawczym: melodyjne utwory w nieszablonowych aranżacjach, jak ¨Teraz wiem¨ czy ¨Życie jak poemat¨, ballady, czyli odrobina poezji w rockowym wydaniu, takie jak ¨Bezczas¨czy ¨Gdzie jesteś dziś¨, a także energetyczne numery z pazurem, jak ¨Całe życie grasz¨ i ¨Jak ja jej to powiem¨.
Jeśli zaś po raz pierwszy o nas słyszycie, gwarantujemy muzyczną ucztę pełną dźwięków, które z całą pewnością pozwolą nie tylko na chwilę zapomnienia i rockandrollowego szaleństwa, ale również na odrobinę refleksji nad tym, co w życiu naprawdę ważne.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 10.09.2010

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019