O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 6 Grudzień 2019 r. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Co nowego?

Robert Chojnacki - The Best Of (2CD)

Przekazuje w Wasze ręce podwójny album' a na nim trzydzieści cztery utwory - wielkie przeboje' remixy' kompozycje instrumentalne' premiery i piosenki dotychczas niepublikowane na płytach.
Przez wiele lata grałem na saksofonie z grupą De Mono. Potem coś mnie podkusiło i postanowiłem spróbować sił jako solista i kompozytor. Tak się rozpędziłem' że nagrałem już 4 płyty solowe i teraz przyszedł czas na małe podsumowanie.
Gdzieś przeczytałem' że mój multiplatynowy krążek "Sax & Sex - 'To jeden z największych sukcesów w historii polskiej fonografii. To z niego pochodzą wielkie hity' jak: "Budzikom śmierć"' "Prawie do nieba"' czy "Niecierpliwi". To dzięki tej płycie talentem błysnął Andrzej Piaseczny' który zaśpiewał większość przebojów skomponowanych przez Roberta..' No cóż' to chyba prawda.
Miałem tą przyjemność' że potem nagrywali ze mną bardzo znani Artyści' tacy jak : Kayah' Krzysztof Kiljański' Kuba Badach' Paweł Kukiz i Maciej Molęda.
Niedawno spotkałem młodą' debiutującą wokalistkę. Ta urocza dziewczyna z intrygującą barwą głosu nazywa się Kinga Mikulska. To ona śpiewa dwie premierowe piosenki na albumie: "Tak daleko jesteś teraz"' i "Kolacja we dwoje". Pierwszy z tych dwóch utworów gości już na antenie wielu polskich stacji radiowych i czuję' że się już spodobał.
Jeśli chodzi o muzyków to współpracowałem z tymi najlepszymi' ze wymienię tylko paru - Dariusz Kozakiewicz' Wojciech Karolak Michał Grymuza i Michał Dąbrówka.
Atrakcją tego wydawnictwa są bez wątpienia utwory: "Zapomnieć" i "Z kimś takim". Pierwszy został wyróżniony Nagrodą Dziennikarzy na Festiwalu w Opolu w 2000 roku. Drugi reprezentował Polskę na Konkursie Eurowizji w 2001 roku. Do tej pory te dwie piosenki nie ukazały się na żadnym oficjalnym wydawnictwie.
Ciekawostką jest bez wątpienia utwór "Cóż to Ci ja uczyniłem" z repertuaru Kabaretu Starszych Panów' który tak sobie ... odśpiewałem.
Pozwoliłem sobie też na ukłon w stronę mojej Mamy' która namiętnie słuchała swego czasu przeboju "Tequila" z repertuaru grupy The Champs. Zrobiłem to z przymrużeniem oka' a pomagał mi dzielnie... Marek Sierocki.
Taneczne remixy największych przebojów polecam tym' którzy lubią się bawić. Dołożyłem też kilka utworów instrumentalnych.
Ostatnim z trzydziestu czterech utworów jest tradycyjna' irlandzka pastorałka "A cóż to za Dziecię".

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 30.11.2009

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019