O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Poniedziałek, 16 Grudzień 2019 r. Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Co nowego?

Martin Solo - Martin Solo

MARTIN SOLO to nowy projekt muzyczny wokalisty warszawskiej grupy NOWY ŚWIAT - Marcina Słowickiego, który właśnie przedstawia się fanom alternatywnego rocka w postaci debiutanckiego albumu solowego.
Krążek zatytułowany po prostu "Martin Solo" jest w pełni autorskim przedsięwzięciem, co nie przeszkadza jednak MARTINOWI w korzystaniu z pomocy zaprzyjaźnionych i sprawdzonych muzyków, którzy wspierali go podczas nagrania materiału w warszawskim studio Serakos, znanym między innymi z realizacji wszystkich albumów KOMET.
Wątek dotyczący KOMET jest zresztą obecny na debiutanckim albumie MARTINA nie tylko z racji miejsca powstania nagrań, ale także instrumentalnego wsparcia ze strony Lesława - lidera KOMET - oraz opieki produkcyjnej jaką sprawował nad płytą, a dwa skomponowane przez niego utwory "Kwiaty zła" i "Sady Żoliborskie" z pewnością dodadzą albumowi dodatkowego blasku.
Muzyczne korzenie i fascynacje MARTINA odnajdujemy w kompozycjach, które raz zbliżają się do zadziornego punk rocka, innym razem do tętniącego energią rock'n'rolla, a niekiedy kierują słuchacza w stronę bardziej stonowanych i wyważonych kompozycji.
Intrygujące teksty z warszawskimi odniesieniami to wizytówka zarówno NOWEGO ŚWIATA, KOMET jak i samego MARTINA... Wszystkie one bez specyficznego sposobu interpretacji autora nie byłyby tak smakowitym kąskiem dla każdego kto poszukuje w rodzimym rock'n'rollu świeżej krwi i kto chciałby usłyszeć jak brzmią nagrania, o których sam autor mówi, że stanowią w jego muzycznej podróży przystanek gdzieś pomiędzy Ramones i Rolling Stones...
Kilka dni po oficjalnej premierze handlowej płyty MARTIN SOLO wystąpi podczas koncertu promującego debiutancki album. Występ odbędzie się 8 października w warszawskim Fonobarze (ul. Wawelska 5) o godzinie 19.00, a Martin Solo poprzedzać będzie występ KOMET.
Pierwszym singlem promującymi album, już obecnym w rozgłośniech radiowych, jest utwór "Kwiaty zła", w następnej kolejności krążek promować będzie utwór "Sady żoliborskie", który już znalazł się w gronie propozycji do Listy Przebojów radiowej Trójki.

Tracklista:
1. Sady Żoliborskie
2. BUW
3. Kwiaty zła
4. Bilet do Irlandii
5. W drodze do piekła
6. Policja karmiczna
7. Dusza
8. Metropolis
9. Puławy
10. Okęcie
11. Zjawy
12. Łzy rzek

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Jimmi Jazz.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 02.10.2009

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019