O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Wtorek, 15 Październik 2019 r. Imieniny: Jadwigi, Leonarda, Teresy

Co nowego?

Jak żyć? - składanka

"Jak żyć?" to komedia obyczajowa, która opowiada o poszukiwaniu autorytetów i wartości przez młodych ludzi, wchodzących w dorosłość. Głównym bohaterem jest Kuba. Poznajemy go w areszcie, gdzie trafił po zdemolowaniu szpitala. Spotyka tam przypadkowego więźnia, któremu opowiada historię swojego związku z Ewą.
Dziewięć miesięcy temu dowiedział się, że zostanie ojcem. Postanowił zatem zmienić swój styl życia i przygotować się do nowej roli ... ojca a być może także i męża.Przedwczesna śmierć ojca Kuby, czyni go człowiekiem bardzo wrażliwym i niepewnym siebie, dlatego zwraca się o pomoc do swoich trzech wujków, którzy kiedyś odegrali znaczącą rolę w jego życiu, próbując, choć w części zastąpić mu ojca. Pierwszy to twardy goprowiec, drugi pracowity przedsiębiorca, a trzeci artysta tułacz. Kuba stopniowo wprowadza w życie rady wujostwa, które błyskawicznie procentują, a jego życie diametralnie się zmienia. Szybko okazuje się jednak, że szczęścia nie da się obliczyć podstawiając dane do wzoru. Pomimo wysiłków Kuby jego związek z Ewą popada w coraz większy kryzys. Przypadkowa "spowiedź" przed kolegą z celi pozwala mu zrozumieć, że w pogoni za tym, co wydawało mu się słuszne, nie dostrzegł, że zamiast być sobą, zaczął odgrywać coraz bardziej groteskowe role. W rolach głównych zobaczymy: Krzysztofa Ogłozę, Annę Cieślak, Andrzeja Grabowskiego, Krzysztofa Globisza, Eryka Lubosa.
Razem z premierą filmu na rynku ukaże się składanka z muzyką do tego obrazu. Na płycie znajdą się przede wszystkim piosenki wykorzystane w produkcji. Usłyszymy m.in. Tadeusza Nalepę, Krystynę Prońko, Andrzeja Zauchę, Sufjana Stevensa, Thomasa Dybdahla, zespół Boys i Sigur Ros. Film będzie promowała piosenka zespołu PiN "Niekochanie", która ukaże się także na nowym albumie tej formacji (premiera jesienią 2008).

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Emi Music Poland.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 08.07.2008

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019