O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 6 Grudzień 2019 r. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Co nowego?

Sunguest - Labirynt

Już pod koniec kwietnia na muzycznym rynku zakwitnie debiutancki krążek poznańskiego zespołu Sunguest. Płyta będzie nosić tytuł "Labirynt" i jak obiecują muzycy zabierze Was w poetycką i tajemniczą podróż w głąb siebie.
SUNGUEST to niezwykle dynamiczny muzyczny i wokalny eksperyment. Zespół powstał w 2002 roku. Tworzą go: Beata Polak, perkusistka, gra z Tomkiem Budzyńskim i 2Tm2,3. Marcin Polak, gitarzysta, jeden z założycieli grupy 3Siostry, Kaja Chmiel, autorka tekstów i wokalistka, córka Beaty, kiedyś pierwszy głos Arki Noego, Norbert Śliwa, gitarzysta formacji Poland oraz Artur Gronowski, basista, muzyk sesyjny, związany m.in. z jazzowym zespołem Studio. Skład gwarantuje sztukę na najwyższym poziomie. W jednej kapeli ścierają się różne charaktery, różne osobowości i różne wrażliwości. Owocem wspólnej pracy muzyków jest właśnie płyta "Labirynt". 11 utworów na krążku to poetycka podróż w głąb siebie. Rockowa muzyka i nie-rockowy wokal. Osobiste, choć uniwersalne przesłanie. Wspólnym mianownikiem całej płyty jest jej intrygująca tajemniczość. Selektywnie brzmiące gitary i bębny, rockowy pazur, słychać wszystkich muzyków razem i każdego z osobna. Żadne stereotypowe granie! "Labirynt" to soczysty rock prosto na radiowe playlisty. Bajkowy wokal i osobiste teksty utworów. Krążek zaskakuje wielością nastrojów - od dynamicznej rockowej galopady w utworze "Bez buntu" do mieniącego się tysiącem barw tytułowego "Labiryntu". Taki elfi świat i migotanie dźwięków, harmonia formy i dramat słów. Zresztą podobnych, odważnych zestawień w muzyce Sunguest więcej.

Płyta jest już dostepna w sprzedaży wysyłkowej: http://www.edycja.pl/index.php?mod=ksiegarnia&item=1586, http://www.paganini.com.pl/product.php/aWQ9MjAwNA

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Sunguest/Innova Concerts.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 16.04.2008

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019