O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 12 Grudzień 2019 r. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary

Co nowego?

Braty z Rakemna - Fusy precz

Braty z Rakemna są przedstawicielami nowej fali na polskiej scenie. Ich muzyka to wybuchowa mieszanka romantycznych melodii oraz psychodelii lat sześćdziesiątych, rozpędzanych punkową gitarą. Całość upięta w formie przewrotnych piosenek, prowokuje swoją treścią. Surrealistyczne sceny służą tu za komentarz do świata, są próbą publicystyki emocjonalnej. Braty nie podążają ślepo za obecnymi trendami, a ich żywiołowość i energia mają odbicie na koncertach, które zdaniem zespołu najlepiej oddają jego wartość. Oryginalność zespołu znalazła uznanie w oczach organizatorów konkursu "Ekspresowy start" w Radiowej Trójce. Jako laureaci znaleźli się na płycie "Nowe Twarze", wydanej w tym roku przez Polskie Radio.
Od 1 października płyta pt.:"Gosia Andrzejewicz "będzie w sprzedaży w sieci Empik w całym kraju oraz w sklepach muzycznych na Śląsku.Piosenka "Nieśmiały chłopak" z tego albumu jest od 6 tygodni na pierwszym miejscu w radio Bartoszyce,natomiast piosenka "Słowa" jest na liście przebojów radia Bielsko.Piosenka "Wielbicielka"jest promowana w Programie Pierwszym Polskiego Radia.Na początku pażdziernika będzie realizowany teledysk do piosenki:"Słowa",a w przygotowaniu jest teledysk pt:"Wielbicielka".
Płyta zawiera 13 utworów, z których cztery są autorstwa Goffredo Orlandi- włoskiego kompozytora, który pracował z wieloma znanymi wokalistami,między innymi Laurą Pausini.Piosenka jego kompozycji wygrała Festiwal Włoskiej Piosenki Sanremo 2004. Producentami pozostałych utworów są bracia Kamińscy:Artur "stOne" i Adam. Twórcami melodii piosenek są oprócz Gosi wszyscy producenci płyty. Jedna piosenka jest w języku angielskim,do której słowa napisała Chwee Sze Foong-tekściarka amerykańska pochodzenia chińskiego.Teksty polskie są autorstwem Gosi Andrzejewicz i Alicji Maciejowskiej.Piosenki powstawały na przestrzeni dwóch lat.Cechą charakterystyczną płyty jest różnorodność stylów ,bowiem można tu znależć domieszki r'n'b,hip-hop,soul, poprock i pop.W utworach można usłyszeć oryginalne brzmienia i ciekawe bity.Czynnikiem łączącym płytę w spójną całośc jest subtelny i zmysłowy głos Gosi. Większość tekstów jest optymistyczna,ale na płycie można znależć również utwory balladowe poruszające problemy życiowe młodej dziewczyny.Album Gosi jest pełen dziewczęcej świeżości i ciekawej współczesnej produkcji. Nagrania odbywały się w studio" Fabryka dżwiękuff"w Katowicach oraz w studio "Gorland"we Florencji.Mastering utworów został wykonany przez Jacka Gawłowskiego w Studio MasterLab w Warszawie.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Sony Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 27.09.2004

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019