O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 28 Maj 2020 r. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Co nowego?

Grans - Meseya

10 lutego światło dzienne ujrzy "Meseya", debiutancki album kłodzkiej formacji Grans. Zespół czekał na te chwilę 14 lat!
- Płyta składa się z dwóch części, są to dwa oblicza Grans - mówi Wojtek Sędrowicz, wokalista i gitarzysta w zespole. - Część pierwsza brzmieniowo jest bardziej elektroniczna. Część druga to typowe gitarowe granie. Cały album jest utrzymany w rockowym klimacie. Długo czekaliśmy na ten album i wierzymy, że będzie to początek nowego rozdziału dla Grans - dodaje.
Grans istnieje od 1998 roku, póki co, zespół ma na koncie wydane w 2002 roku demo oraz EP-kę z roku 2004. Przez cały okres swojej działalności Gransi intensywnie koncertowali, ich utwory zajmowały wysokie miejsca na radiowych listach.
- Do tej pory ograniczałem się jedynie do przesłuchiwania płyt, które otrzymywałem - mówi Piotr Smała, właściciel wytwórni Modern Rock Revolution. - Zespół Grans jest pierwszym, który sam odnalazłem w sieci. Zadzwoniłem do chłopaków i przekonałem ich, że warto nawiązać współpracę. Urzekła mnie wrażliwość muzyczna tego zespołu, to w jaki sposób budują klimat każdego z utworów oraz ciężka praca, jaką od lat wkładają w swoja pasję - dodaje Smała.
"Meseya" będzie dwupłytowym albumem podsumowującym bogaty dorobek Grans. Płyta można już nabyć za pośrednictwem Modern Rock Revolution. Oficjalna premiera 10 lutego. Premierowy koncert odbędzie się w Wałbrzychu. Kolejne we Wrocławiu, Kłodzku, Opolu czy Częstochowie.
Shurtcut bio:
Zespół Grans to istniejąca od 1998 roku kłodzka formacja rockowa. Zespół zdobył olbrzymią popularność na lokalnym rynku, z czasem również wzbudził zainteresowanie w całej Polsce. Po krótkiej przerwie Grans rozpoczyna współpracę z wytwórnią Modern Rock Revolution i wraca na rynek ze swoim pierwszym oficjalnym albumem. Póki co, zespół ma na koncie wydane w 2002 roku demo oraz EP-kę z roku 2004. 10 lutego bieżącego roku premierę będzie miała pierwsza, oficjalna pełna płyta Grans zatytułowana "Meseya".

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Modern Rock Revolution.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 21.02.2012

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020