O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Poniedziałek, 9 Grudzień 2019 r. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława

Co nowego?

Half Light - Nowe orientacje

W 2011 roku mija nie tylko 30 lat od powstania Republiki, ale również 10 lat od śmierci jej lidera - Grzegorza Ciechowskiego. W związku z tym toruński zespół Half Light postanowił przypomnieć pierwsza płytę Republiki - "Nowe sytuacje", ponownie nagrywając umieszczone tam kompozycje. Nasze instrumentarium pozwala zaprezentować te utwory w zupełnie innych, elektronicznych wersjach. Choć linie wokalne pozostaną w stylu republikańskim, to jednak fani Republiki mogą być mocno zaskoczeni całością - opowiadają członkowie Half Light.
Płyta grupy Half Light "Nowe orientacje" ukaże się 29 sierpnia 2011 roku w dniu urodzin Grzegorza Ciechowskiego. Natomiast już teraz można zamówić ją w przedsprzedaży na portalu Muzodajnia.pl.
Warto dodać, że zespół Half Light zaproponował słuchaczom niecodzienną okazję. Każdy, kto złożył zamówienie na zakup albumu do 30 czerwca 2011 roku na stronie www.mjmmusic.pl, otrzyma w dniu premiery płytę z wypisanym we wkładce płyty własnym imieniem i nazwiskiem.
Grupa muzyczna Half Light powstała w maju 2009 roku z konfiguracji energetycznej dwóch muzycznych orbit, wokalisty Krzysztofa Janiszewskiego i klawiszowca Piotra Skrzypczyka. Aby w pełni tworzyć muzyczną konstelację do składu dołączył gitarzysta Krzysztof Marciniak. 20.10.2010 roku ukazał się debiutancki krążek "Night In The Mirror". Album promowały takie single jak "Take My Hand" oraz "My Mary". Były one emitowane w wielu stacjach radiowych, m.in.: Polskie Radio Program 3, Polskie Radio Program 1, Polskie Radio PIK (singiel "Take My Hand" ponad 20 tygodni na Liście Przebojów), Radio Łódź, Radio Gra i wielu innych. Utwory wielokrotnie pojawiły się również na prestiżowej Polish Airplay Chart - cotygodniowej liście najchętniej granych piosenek przez stacje radiowe oraz telewizje muzyczne w Polsce. Płyta "Night In The Mirror" zebrała wiele pozytywnych recenzji w naszym kraju, ale również poza jego granicami m.in. na portalach niemieckich, szwedzkich, belgijskich, rosyjskich oraz azjatyckich.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: MJM.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 30.08.2011

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019