O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Niedziela, 15 Grudzień 2019 r. Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Co nowego?

Blue Cafe - Dada

Płyta DaDa to zupełnie nowa propozycja zespołu Blue Café.
Zespół, który przez ostatnie lata nie schodził ze szczytu polskiej sceny muzycznej, wraca z nowym, piątym albumem...innym, a jednak w doskonale rozpoznawalnym stylu kompozytora i producenta Pawła Ruraka-Sokala oraz niezwykle charyzmatycznej wokalistki Dominiki Gawędy.
Na płycie znajdzie się bardzo nowocześnie brzmiący materiał. "Płyta Dada to głównie utwory dynamiczne- mówi Paweł Rurak-Sokal, przy których... nie możesz siedzieć, musisz wstać i poddać się muzyce (uśmiech), a energetyczny wokal Dominiki wprowadzi Cię w różne zakamarki Twoich emocji- jednym słowem to Nowe Blue Café i to nie tylko w wydaniu muzycznym. Nowa płyta to również nowy wizerunek zespołu"
Na płycie znajdzie się znacznie więcej polskich tekstów niż na poprzednich albumach, są bardzo różnorodne, poruszają wiele tematów. Teksty są autorstwa Dominiki Gawędy oraz kilka z nich Anny Saranieckiej. "Wszystkie mają w sobie mega energię i siłę- mówi Dominika- nawet te bardziej nostalgiczne. Chciałam żeby teksty na tej płycie nie były tylko o miłości, ale też o tym żeby być tylko i wyłącznie sobą w każdej sytuacji, nie bać się życia i zawsze żyć jego pełnią, o marzeniach i o ogromnej wewnętrznej sile, która jest w każdym z nas. Są też teksty, które obnażają ludzką naturę i czasy, w których żyjemy, oraz teksty bardzo lekkie, dynamiczne i zabawowe, które w połączeniu z muzyką dają po prostu mieszankę wybuchową:-)".
Album promuje utwór "Buena", w którym gościnnie wystąpili kubańscy wokaliści i muzycy Reinaldo Ceballo i Renell Valdes Cepero oraz młody obiecujący raper Drao Dee. Buena to zabawa formą (w piosence wykorzystano fragment utworu "Chan chan" Repilado), to ciekawe połączenie nowoczesnych brzmień z oryginalnymi kubańskimi klimatami.

Tracklista:

1. We Shine2. Buena3. Nie! Nie!4. Wina5. Born To Lie6. Noheo7. DaDa8. Rana9. Matahari10. Camilee (V.I.P.)11. King Of The TopBonus track: 12. Wait! Wait

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 11.04.2011

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019