O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Piątek, 6 Grudzień 2019 r. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Co nowego?

Monopol - Eko

Zespół ma na koncie dwie płyty (Product of Poland 2009 i Remixed in Poland 2010). Kolejna już trzecia odsłonę Monopolu poznamy w kwietniu tego roku, wówczas zespół planuje wypuścić trzeci krążek "Eko".
Pierwszym singlem promującym tą płytę jest singlowy hit "Mega Luzik". Gościnnie na planie teledysku pojawiły się gwiazdy polskiego show biznesu: Ilona Felicjańska, Radosław Majdan, judoka federacji KSW Antoni Chmielewski oraz Tomasz Iwan.
Informujemy także, że Monopol od niedawna występuje w nowym, poszerzonym składzie. Został jedynie Jędker i DJ Endo, odeszli: Kasia Hajduk, Robert M oraz Olek z HiFi Bandy, na ich miejsce weszły takie osobistości jak: nowa wokalistka Sylvia, doszedł również Mafia Mike (znany producent muzyczny i dj), RED (były prezenter telewizyjny jako hypeman ) oraz młody talent polskiego jazzu Dave Bo (saksofon)."Jako pierwszy zespół z Polski, Monopol zdecydował się na zrobienie masteringu w Universal Mastering Studio w Nowym Jorku..." mówi Jędker, twórca projektu."...
Nowa płyta Monopol nie różni się poziomem od najlepszych światowych produkcji, więc... czemu nie?" kontynuuje autor takich hitów jak: "W aucie", "Zodiak Na Melanżu" czy "Lans".
Głównym producentem muzycznym albumu jest tym razem Mafia Mike z duetu Wet Fingers. Lider zespołu Jędker podkreśla, iż nowy Monopol to nowe wyzwania, cele, album i koncerty.
Ekipę Monopolu można nazwać polskimi pionierami łączenia nowoczesnych gatunków muzycznych takich jak: Pop/Electro/Dance, bądź po prostu spadkobiercami kultowego Franka Kimono.
Teledysk do utworu "Zodiak Na Melanżu" został numerem jeden dekady stacji telewizyjnej Viva Polska, Oglądalność zespołu na Youtube to wiele milionów odsłon... Historia rzucała zespól po różnych już wytwórniach w ciągu zaledwie dwóch lat istnienia. Prawie sto koncertów zagranych przez grupę Monopol w 2010 roku, świadczy o popularności zespołu w Polsce. Ostatnio docenieni nagrodą za imprezowy hit roku przez Radio Fama, zostali nominowani do nagrów Viva Comet 2011 w dwóch kategoriach: zespół roku, oraz chart award.

Tutaj...

Wydawnictwo: Monopol.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 25.01.2011

Poprzednie Następne

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019