O nas
STRONA GŁÓWNA >>
Nokaut.pl

Dzisiaj jest Czwartek, 28 Maj 2020 r. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Nowości

BLUSZCZ

Bluszcz - Junior

DJANGO BATES

Django Batesa - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band

KAYAH & BREGOVIĆ

Kayah i Bregović - reedycja

GUZIOR

Guzior - Evil Twin

ILONA SOJDA

Ilona Sojda - Śnił mi się raj

MARCINER

Marciner - Milion dni

PATRYCJA KAMOLA

Patrycja Kamola - Czekajšc na miłoœć

Quebonafide - Eklektyka Vinyl

120

QUEBONFIDE

Quebonafide - QueQuality

ANVISION

AnVision – New World

MICHAŁ KMIECIAK

Michał Kmieciak - Love Lost

RAP NAJLEPSZEJMARKI

Rap Najlepszej Marki vol. 2 - składanka

VIENIO

VIENIO - H.O.R.E

NODANCE

NoDance - Nieproszony go?ć

MARTYNA JAKUBOWICZ

Martyna Jakubowicz - Prosta piosenka
Recenzje
GRIN PISS - Perfect Feelling
UR - Spirit
CANDIDA - Zoom
KOBIETY - Amnestia
TYMON TYMAŃSKI & TRANSISTOR - Don't Panic! We're From Poland
Więcej... 
Programy
Winamp
Intymnie

"Nigdy się nie pieprzę. Nie robiłem tego już tak dawno, że naprawdę nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłem z kimś w łóżku." - LOU REED (1975)

Poprostu Forum
No To Graj !

Pixel Plus - technologia jutra

Pixel Plus - technologia jutra

Philips dodał do swojej prestiżowej serii telewizorów Matchline pierwszy model wykorzystujący unikatową technologię Pixel Plus, która pozwala - dzięki innowacjom w procesie przetwarzania obrazu TV - osiągnąć niewiarygodną ostrość, rozdzielczość i głębię wyświetlania. Technologia Pixel Plus polega na podwajaniu standartowej rozdzielczości poziomej i zwiększeniu rozdzielczości pionowej o 30 procent. W rezultacie udaje się osiągnąć niespotykaną dotąd ostrość obrazu, która pozwala na oddanie szczegółów - i to niezależnie od typu sygnału wejściowego - zarówno z DVD, tunera TV jak i magnetowidu VHS. Dzięki tej technologii Philips ustala nowy, referencyjny standard obrazu.
Nowe telewizory Matchline wyposażone są w kineskopy Real Flat Black Line, charakteryzujące się wyśmienitym oddaniem barw oraz brakiem zniekształceń i odblasków. Wszystkie telewizory z Pixel Plus wykorzystują technologie eliminacji migotania obrazu 100 Hz Digital Scan oraz Digital Natural Motion, dzięki której wyświetlane obiekty poruszają się płynnie i bez utraty ostrości.
Efekt działania Pixel Plus widać przede wszystkim na ekranach dużych i szerokich. Z tego powodu na rynek pierwsze trafią bogato wyposażone telewizory panoramiczne z bezprzewodowymi głośnikami oraz dekoderem Dolby Digital: 28/32PW9617 i 32/36PW9767. W połowie roku odbędzie się premiera modeli 28/32/36PW9527 - telewizorów z dekoderami Dolby Pro-Logic 3D.
Wszystkie telewizory w technologii Pixel Plus wyróżniają się nową, wyrafinowaną stylistyką, w pełni odpowiadającą technologiom ukrytym wewnątrz. W przyszłości wszystkie nowe modele telewizorów z serii Matchline będą stopniowo przejmować nowy wygląd i technologię Pixel Plus.

Najlepsza dostępna na rynku jakość obrazu
Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu przetwarzania obrazu - Pixel Plus, standardowa rozdzielczość PAL 1024x625 zostaje znakomicie zwiększona do poziomu 2048x833 pikseli. Zwiększenie rozdzielczości pionowej pozwala na wyeliminowanie widocznych w PAL linii w wyświetlanym obrazie. Szczegółowy obraz, powstały dzięki Pixel Plus, pozwala na lepsze rozróżnienie pierwszego planu i tła, pozwala uzyskać lepszą głębię ostrości. Różnica jest zauważalna zarówno przy obrazie nieruchomym, jak i ruchomym. Dzięki tak wysokiej rozdzielczości obraz jest stabilny, nie migoce - nie męczy więc wzroku. Na komfort oglądania wpływa również dodatkowo zastosowanie kineskopów Real Flat - charakteryzujący się wyśmienitym kontrastem, jasnością oraz ostrością na całej powierzchni ekranu.Pixel Plus polega na przetwarzaniu sygnału TV oraz na wykorzystaniu zaawansowanej technologii kompensacji i korekcji ruchu (wspólnie z systemem Digital Natural Motion). Efekt jest najlepiej widoczny w czasie wyświetlania dynamicznych scen akcji, zapewniając płynne odwzorowanie ruchu na całej powierzchni ekranu.

Świetny dźwięk i prosta obsługa
Telewizory z Pixel Plus szczycą się nie tylko wspaniałym obrazem ale i dźwiękiem, dzięki czemu widzowie mogą się w pełni cieszyć zaletami nagrań DVD i HiFI VHS oraz programami TV nadawanymi w systemie Dolby ProLogic. Telewizory serii 96 i 97 wyposażone są w wielokanałowe dekodery audio Dolby Digital tworzące w pełni przestrzenny dźwięk o mocy 110 W RMS za pomocą 5 głośników oraz subwoofera. Tylne głośniki otrzymują sygnał muzyczny bezprzewodowo za pomocą fal radiowych. Seria 95 ma wbudowany dekoder Dolby ProLogic oraz trzy przednie głośniki, tworzące wirtualną przestrzeń dźwiękową. Zestaw można rozwinąć do pełnego, pięciokanałowego Dolby ProLogic za pomocą opcjonalnych głośników bezprzewodowych.
Telewizory są proste w instalacji i obsłudze, współpracują z innymi urządzeniami Philipsa. Strojenie jest automatyczne, zarówno dla stacji naziemnych jak i kablowych. Zaprogramowane kanały można sortować. 1200 stronicowy teletekst daje użytkownikom natychmiastowy dostęp do wszystkich stron, w pierwszej kolejności zapamiętuje te najczęściej odwiedzane. Dokładną i intuicyjną kontrolę nad wszystkimi parametrami zapewnia menu wyświetlane na ekranie. Jedną z funkcji jest demonstracja działania funkcji Pixel Plus, która jest włączana tylko na jednej połowie ekranu.

To nie pierwszy raz, kiedy Philips wyznacza nowe standardy jakości i wyposażenia telewizorów:
1988 - kineskop 100 herców
1995 - układ Natural Motion
1999 - układ Digital Natural Motion oraz Active Control
2000 - Pixel Plus

Dodaj swoją opinię...

Aktualizacja: 08.04.2002

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020