O nas
STRONA GŁÓWNA >>
Nokaut.pl

Dzisiaj jest Czwartek, 28 Maj 2020 r. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Nowości

BLUSZCZ

Bluszcz - Junior

DJANGO BATES

Django Batesa - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band

KAYAH & BREGOVIĆ

Kayah i Bregović - reedycja

GUZIOR

Guzior - Evil Twin

ILONA SOJDA

Ilona Sojda - Śnił mi się raj

MARCINER

Marciner - Milion dni

PATRYCJA KAMOLA

Patrycja Kamola - Czekajšc na miłoœć

Quebonafide - Eklektyka Vinyl

120

QUEBONFIDE

Quebonafide - QueQuality

ANVISION

AnVision – New World

MICHAŁ KMIECIAK

Michał Kmieciak - Love Lost

RAP NAJLEPSZEJMARKI

Rap Najlepszej Marki vol. 2 - składanka

VIENIO

VIENIO - H.O.R.E

NODANCE

NoDance - Nieproszony go?ć

MARTYNA JAKUBOWICZ

Martyna Jakubowicz - Prosta piosenka
Recenzje
GRIN PISS - Perfect Feelling
UR - Spirit
CANDIDA - Zoom
KOBIETY - Amnestia
TYMON TYMAŃSKI & TRANSISTOR - Don't Panic! We're From Poland
Więcej... 
Programy
Winamp
Intymnie

"Mogę zaśpiewać nawet książkę telefoniczną, a i tak sprawię, że ludzie będą płakać." - MICHAEL STIPE (R.E.M.)

Poprostu Forum
No To Graj !

DVD roku 2001 - 2002

DVD roku 2001 - 2002

Philips po raz pierwszy zaprezentował swoją nową nagrywarkę płyt DVD - DVDR1000 na zeszłorocznych Targach Elektroniki Użytkowej IFA w Berlinie. Dzięki prostej obsłudze, urządzenie pozwoli użytkownikom na łatwe i szybkie tworzenie nagrań video cyfrowej jakości, które mogą być odtwarzane na większości istniejących już odtwarzaczy DVD-video i komputerowych napędów DVD ROM.

Łatwe nagrywanie video
Mała zmiana - duża różnica Pomysł Philipsa był dziecinnie prosty. Do udanego formatu DVD Video, dodano przycisk ''nagrywanie''. Od początku produkt był opracowywany w taki sposób, aby był kompatybilny z już istniejącymi i wprowadzanymi w przyszłości odtwarzaczami DVD Video i napędami DVD ROM. Model DVDR1000 jako jedyny oferuje pełną kompatybilność nagrań bez konieczności żmudnej i czasochłonnej finalizacji płyty. Dodatkowo, zapewniono znakomitą jakość dźwięku i obrazu oraz prostotę obsługi. Nie ma potrzeby czynienia skomplikowanych przygotowań czy doboru ustawień, aby rozpocząć nagrywanie. Wystarczy tylko włożyć do napędu płytę DVD-RW (wielokrotnego zapisu), wybrać źródło sygnału i nacisnąć przycisk ''nagrywanie''.

Łatwość obsługi
Poza prostym nagrywaniem, DVDR1000 czyni również odtwarzanie wygodniejszym i dostarcza bogatszych wrażeń, niż ma to miejsce w przypadku użycia konwencjonalnych magnetowidów. Proste w obsłudze funkcje nawigacji, takie jak np. Index Pictures, pozwalają łatwo i szybko odnaleźć potrzebne nagrania lub wolne miejsce na płycie. Gdy dysk jest nagrywany po raz pierwszy, automatycznie tworzy się tytułowe menu DVD. Umożliwia to szybki przegląd zawartości płyty. Menu uaktualnia się za każdym razem, gdy dodawane jest nowe nagranie lub w inny sposób zmieniana jest zawartość płyty. Menu i znaczniki utrwalane są na płycie, co oznacza, że będą one także wyświetlane na odtwarzaczach DVD Video.

Wybór jakości nagrywania
Aby dopasować nagrywanie do jakości różnych źródeł video, DVDR1000 umożliwia wybór czterech poziomów jakości nagrywania: High Quality (wysokiej jakości), odpowiadający jakości studyjnej, Standard Play (odtwarzanie standardowe), odpowiadający jakości standardu DVD-Video, Long Play (długie odtwarzanie) o jakości wyższej niż standard S-VHS oraz Extended Play (odtwarzanie przedłużone) dla bardzo długiego czasu nagrywania, ale o jakości wciąż lepszej od standardu VHS. Te cztery poziomy umożliwiają tworzenie nagrań o długości odpowiednio: 1, 2, 3 i 4 godzin na pojedynczym dysku DVD-RW. Tryby nagrywania mogą być wymieszane ze sobą na dysku, a więc za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje zapisu, ma możliwość wyboru optymalnego sposobu nagrywania. Później, odtwarzacz DVD automatycznie rozpoznaje tryb nagrania.
Najwyższa cyfrowa jakość z technologią VBR, bez kompromisu dla kompatybilności płyt Doskonała, cyfrowa jakość nagrania, to kolejna korzyść, jaką daje DVDR1000. Technologia VBR - zmiennego poziomu transmisji danych (Variable Bit-Rate), jest zastosowana na wszystkich czterech poziomach nagrywania, dostarczając możliwie najlepszej jakości w zależności od jego długości. Wysokiego poziomu transmisji bitów (więcej danych cyfrowych), używa się dla jak najwierniejszego przedstawienia detali w skomplikowanych i dynamicznych scenach, zaś mniejszego poziomu transmisji, używa się przy nagrywaniu prostszych, bardziej statycznych scen, w celu oszczędności miejsca na płycie. Nawet dokonując nagrania ze źródeł analogowych, takich jak konwencjonalna transmisja TV, DVDR1000 zapewnia lepszą niż oryginalna jakość obrazu. Połączenie zaawansowanych funkcji zastosowanych w nagrywarce DVD, zapewnia lepszą stabilność obrazu, dzięki eliminacji braku synchronizacji sygnału video oraz poprawia jakość obrazu przez przefiltrowanie dochodzących sygnałów video, zanim te zostaną przetworzone w gotową do zapisania postać cyfrową.

Nagrywarka płyt DVD - DVDR1000 - dostępna w sklepach już od października 2001, cena - 6999PLN

Dodaj swoją opinię...

Aktualizacja: 01.03.2002

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020