O nas
STRONA GŁÓWNA >>
MUSICCD

Dzisiaj jest Sobota, 16 Grudzień 2017 r. Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Nowości

BLUSZCZ

Bluszcz - Junior

DJANGO BATES

Django Batesa - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band

KAYAH & BREGOVIĆ

Kayah i Bregović - reedycja

GUZIOR

Guzior - Evil Twin

ILONA SOJDA

Ilona Sojda - Śnił mi się raj

MARCINER

Marciner - Milion dni

PATRYCJA KAMOLA

Patrycja Kamola - Czekajšc na miłoœć

Quebonafide - Eklektyka Vinyl

120

QUEBONFIDE

Quebonafide - QueQuality

ANVISION

AnVision – New World

MICHAŁ KMIECIAK

Michał Kmieciak - Love Lost

RAP NAJLEPSZEJMARKI

Rap Najlepszej Marki vol. 2 - składanka

VIENIO

VIENIO - H.O.R.E

NODANCE

NoDance - Nieproszony go?ć

MARTYNA JAKUBOWICZ

Martyna Jakubowicz - Prosta piosenka
Recenzje
GRIN PISS - Perfect Feelling
UR - Spirit
CANDIDA - Zoom
KOBIETY - Amnestia
TYMON TYMAŃSKI & TRANSISTOR - Don't Panic! We're From Poland
Więcej... 
Intymnie

"Prawdę powiedziawszy całkiem lubię Backstreet Boys." - BRETT ANDERSON (SUEDE)

Poprostu Forum
Forum dyskusyjne

Dodaj swoją opinię

Aby wyróżnić swoją opinię możesz wybrać inny kolor tematu na forum:

Temat:

Tekst główny:

Podpis:
e-mail (opcjonalnie): Podaj kod autoryzacyjny wyświetlający się powyżej:
KOD  
Regulamin

PRZESŁANE OPINIE:

Temat: Marek Kisieliński IS THE BEST!!

Opinia: Kocham Marka Kisielińskiego!! Wymiatasz człowieku!! Nie ma lepszych od ciebie!!! :D

Podpis: nati

Adres e-mail: nati.angel93@vp.pl

dodano: Niedziela, 28 Maj 2006 r.

Temat: MAREK KISIELIŃSKI JEST SUPER

Opinia: UWIELBIAM MARKA KISIELIŃSKIEGO!!! PRAGNĘ MIEĆ JEGO NUMER TELEFONU KOMÓRKOWOGO!!! JEŚLI KTOŚ MA PROSZĘ O PODANIE!!! :*:*:*

Podpis: JAGÓDKA

Adres e-mail: jagoda141193@interia.pl

dodano: Niedziela, 25 Czerwiec 2006 r.

Temat: MAM NR TEL MARKA !!!!!

Opinia: zgadzam sie .Marek kisielinski jest najlepszy!!!!!!!!!!1

Podpis: KTOS

Adres e-mail: [link]

dodano: Czwartek, 29 Czerwiec 2006 r.

Temat: marek kisieliński

Opinia: może i nieźle wymiata, ale to samolub i beznadziejny narcyz, znam go to wiem!

Podpis: znajomy

dodano: Niedziela, 29 Październik 2006 r.

Temat: Marek

Opinia: Znajomy wydaje mi się że wcale Marka nie znasz. Jest zupełnym przeciwieństwem tego co ty tam sobie wypisujesz

Podpis: Życzliwa -znajoma-

dodano: Poniedziałek, 13 Listopad 2006 r.

Temat: Marek

Opinia: Drogi znajomy Wydaje i się że nie masz racji Marek jest spox :)

Podpis: Tysia

dodano: Piątek, 26 Styczeń 2007 r.

Temat: Fajny jest Mareczek

Opinia: Miałam okzję poznać tego Pana i uważam że tylko pozornie jest narcyzem, po prostu rozpiera Go energia...poza tym bardzo ciepły mężczyzna :)(szkoda że żonaty)

Podpis: Mała Mi

dodano: Niedziela, 18 Marzec 2007 r.

Temat: asd

Opinia:

Podpis: asd

Adres e-mail: asd@wp.pl

dodano: Środa, 2 Maj 2007 r.

Temat: Marek Kisielinski

Opinia: Jak to żonaty MAREK Kisieliński

Podpis: karolina

dodano: Wtorek, 9 Marzec 2010 r.

Temat: Marek Kisielinski

Opinia: Jak to żonaty

Podpis: karolina02

dodano: Wtorek, 9 Marzec 2010 r.

Temat: Marek Kisieliński

Opinia: Marek ma zonę? w Internecie jest bardzo mało informacji na jego temat.

Podpis: rusałka

dodano: Środa, 25 Sierpień 2010 r.

Temat: Marek Kisieliński

Opinia: Marek jest żonaty, ma synka...jestem z Nidzicy i czasem mam możliwość spotkania go na ulicy

Podpis: Nidziczanka

Adres e-mail: monikam174@wp.pl

dodano: Środa, 16 Luty 2011 r.

Temat: Marekl Kisieliński żona??

Opinia: Czy on na pewno ma żone??!! :(
jest niesamowitym człowiekiem i artysta znam osobiscie :D

Podpis: Ola

Adres e-mail: gro.dusz@gmail.com

dodano: Niedziela, 13 Listopad 2011 r.

Temat: ma ma

Opinia: Ma zonę, 2 dzieci i panienki w każdym mieście. Taki z niego wspaniały czlowiek. A wy jesteście głupie i naiwne (jak jego zona Ania). Ha ha panny do bzykania i rozkochane malolaty. Nic o życiu nie wiecie.

Podpis: Sonia

dodano: Środa, 6 Czerwiec 2012 r.

Temat: :)

Opinia: Droga Soniu, a kim Ty jesteś, by wydawać takie osądy i na dodatek, tutaj - w internecie, gdzie każdy może przeczytać te głupie plotki? Takim jesteś obieżyświatem, że wiesz co się dzieje w każdym mieście? A może przyznaj się, śledzisz go, jak na prawdziwą rozkochaną małolatę przystało, hm? :) Odrobinę to zakrawa na wyjątkowo słaby żart z Twojej strony, gratuluje poczucia humoru, nie ma co...
Znasz w ogóle tego człowieka? Szczerze wątpię... Swoją rodzinę i muzykę kocha najbardziej na świecie. Są szczęśliwi i z pewnością Cię zasmucę, ale przez swoje godne pożałowania wpisy tego nie zmienisz. A fanki? Są i będą. Zgodzę się tylko co do tego, że naiwne mogą być wyłącznie one, gdy wyobrażają sobie nie wiadomo co :) I tyle w tym temacie.
Pozdrawiam serdecznie i radzę zająć się swoim, niewątpliwie interesującym, życiem :)

Podpis: życzliwa

Adres e-mail: abc@onet.eu

dodano: Czwartek, 14 Czerwiec 2012 r.

Temat: a co z ARKIEM?:(

Opinia: Zgadzam się z życzliwa kazdy moze w internecie wypowiadac sie w dowolny sposob anonimowo ale nie znaczy ze trzeba obrazac innycharek jest swietny ale ma zone dzieci i trudno nalezy w takiej sytuacji sobie odpuscic i duzo szczescia zyczyc a nie chore komentarze wypisywac :/ Ale tez mam pytanie co z Arkiem ? moge miec tą cicha nadzieje ? czy tez sobie odpuscicbo ju nalazl swoja milosc? I bardzo bym prosila jakby ktos mogl odpisac to tez bez chorych chamskich tekstow ze glupia malolata - ja nikogo nie obrazam :p i zeby byla to prawdziwa odp a nie jakis tekst losliwy mijający sie z prawda od innej dziewczyny (sorki za blędy)

Podpis: CaRla

dodano: Piątek, 13 Lipiec 2012 r.

Temat: RE co z Arkiem

Opinia: Arek tez jest juz zajety i ma dziecko.

Podpis: magi

dodano: Niedziela, 15 Lipiec 2012 r.

Temat: MAREK:(

Opinia: nie chce byc zlosliwa ale zycie mnie nauczylo ze w kazdej plotce jest ziarenko prawdy

Podpis: Anka

dodano: Poniedziałek, 16 Lipiec 2012 r.

Opinia: Tak, potwierdzam:) Zarówno Marek, jak i Arek są już zajęci i uwierzcie, że są to na tyle poważne sprawy, że fanki nie mają po co robić sobie nadziei. Zawsze pozostaje podziwianie ich jako muzyków, a to co robią, Ci faceci na scenie jest fantastyczne:)
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Wam żebyście znalazły swoje drugie połówki gdzieś bliżej Was :)

Temat: życzliwa :)

Opinia: Styl pisania jest na tyle znajomy ... tzn juz gdzies spotkalam sie z takim wlasnie stylem pisania i chyba sie domyslam kto kryje sie pod "życzliwa" a uwierzcie dziewczyna juz wie co pisze wiec mysle ze faktycznie temat zamkniety :)

Podpis: anka

Opinia: Też tak uważam, Anka :)

Temat: :(

Opinia: Zapomnij o mnie teraz, bo już nie ma nas
Tańczę z nią, tańczę z tą, którą znam

Podpis: :(

dodano: Piątek, 27 Lipiec 2012 r.

Temat: cenzura

Opinia: O widze, że Pan Marek ma znajomych na tym portalu i usunięto niewygodne wpisy na temat jego wyjazdowych (koncertowych) dokonań milosnych.

Podpis: obserwatorka

dodano: Poniedziałek, 20 Sierpień 2012 r.

Temat: m

Opinia: Jest jak jest i co, zmienicie coś? Nie! Jego życie, jego sprawa, jego problem. Może kiedyś zmądrzeje, może nie. Jednak takie pełne rozgoryczenia wpisy, jakie tu się pojawiły także przed usunięciem też o Was nie najlepiej świadczą. Zachowujecie się jakbyście były co najmniej zazdrosne, zawiedzione i porzucone... Dajcie sobie spokój, to tylko facet...

Podpis: obiektywna

Temat: niestety...

Opinia: A ja po prostu wnioskuję, że sodówka nieźle uderzyła mu do głowy. Prędzej czy później musiało to nastąpić, a szkoda, bo dawniej, to był naprawdę inny facet. Dziś niestety już nie potrafi docenić tego, co ma i goni za czymś, czego nie ma... Niestety, jak wielu ludzi w dzisiejszych czasach... Smutne, ale prawdziwe. "Może kiedyś zmądrzeje, może nie" - ja mam nadzieję, że kiedyś się otrząśnie i zrozumie co jest w życiu ważne. Oby nie było za późno... Jedno przez ten czas pozostało niezmienne, jest nadal b. dobrym muzykiem i chyba właśnie na tym poprzestańmy. Niech chociaż tego nie zmarnuje...

Podpis: dawna znajoma

Temat: cenzura cenzura

Opinia: Ha ha cenzura dowodzi ze to nie sa bzdury wyssane z palca tylko prawda , gdby bylo inaczej nikt nie reagowałby na jakieś newsy podane anonimowo w dodatku :p
Takie zycie nie ma ludzi idealnych nie oszukujmy sie ... Proponuje to olać i skupić sie na pryjemnej muzyce .
A tak z czystej niezdrowej ciekawości :P Co to za news byl podany 19.08 odnośnie Arka ocywiście rownież ocenzurowany ? :p

Podpis: :)

dodano: Wtorek, 21 Sierpień 2012 r.

Temat: ...

Opinia: Ciekawe ile było takich koncertowych kobietek........

Podpis: ciekawa

dodano: Piątek, 31 Sierpień 2012 r.

Temat: ...

Opinia: Nie rozumiem, po co Wam to wiedzieć? Ja osobiście żałuję, że tu weszłam i to przeczytałam. Lepiej oglądałoby mi się go na scenie i słuchało piosenek bez tej wiedzy... A szkoda, bo nawet lubię ich muzykę i bywam czasami na koncertach jak grają gdzieś na Śląsku. Jednak macie rację, takie życie :/

Podpis: A.

dodano: Piątek, 31 Sierpień 2012 r.

Opinia: Weszłam sobie tu, ponieważ podobnie jak innym, podoba mi się muzyka, jaką tworzy p. Marek... No i zdziwiłam się. Bo właśnie :
po co w ogóle pisać o czyimś życiu, skoro tak naprawdę nic o nim tak do końca nie wiadomo? Plotki plotkami, ale prawda prawdą. " w każdej plotce jest ziarenko prawdy" - obiektywnie patrząc- owszem, ale proszę Was, nie snujcie na forum ( jak ktoś wcześniej słusznie zauważył, miejscu, do którego każdy ma dostęp i każdy może to przeczytać), domysłów, domniemań, historii itp. :). Jakieś dowody są ? Nie wydaje mi się :). Szanujmy się nawzajem!
Nie ma najmniejszego sensu dyskutować tutaj na te tematy! Komuś to daje skrytą satysfakcję, czy jak ? Jeśli są tu jacyś znajomi p.Marka, to oni powinni najlepiej wiedzieć jaki on jest, a nie beztrosko wierzyć w te posty! :) Wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie :) pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Podpis: Agi

dodano: Sobota, 1 Wrzesień 2012 r.

Temat: temat

Opinia: "Mężczyzna, który nie potrafi skupić się na jednej kobiecie, nie jest wart żadnej"

Podpis: podpis

Opinia: Wszystko w życiu jest możliwe ale mi nic do tego , tzn nie rusza mnie to , chociaż wiem ze moze to być prawda i tak uwielbiam Czerwone Gitary

Podpis: :)

Temat: M.Y.Kisielinski

Opinia: Potwierdzam. Egoista. Cham. Narcyz. Nie widzi nic poza swoim ego i czubkiem nosa. Musi być tak jak on sobie życzy. Zamknąć kogoś w złotej klatce ipozbawic własnego rozumu- tak by chciał. Szkoda, bo podejść potrafi. Taki typ człowieka musi być sam.

Podpis: Rozczarowana

dodano: Wtorek, 5 Wrzesień 2017 r.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE